Úvod> Kariéra> Kariéra> Elektro a strojný údržbár

Elektro a strojný údržbár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • strojný údržbár - skúsenosti s údržbou kovoobrábacích strojov, prevodoviek, mazania strojov
  • elektro údržbár - platná vyhláška 508, par. 22 - samostatný elektrotechnik oprava a výmena poškodených častí prístrojov, zariadení, elektroinštalácií montáž, demontáž a oprava elektroinštalačných súborov, svietidiel, vypínačov, svetelných zdrojov, poistiek... preventívna a prediktívna údržba strojov a zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity
  • dlhodobé zamestnanie v slovenskej výrobnej spoločnosti
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • bohatý sociálny program, benefity

Informácie o výberovom konaní
miesto výkonu práce: prevádzka Nitra, Dvorčianska č. 59 /bývalé NSACM- Nitrianske strojárne (je možnosť zamestnania aj vo Vrábľoch, Staničná 502)
predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.7.2017

Požiadavky na zamestnanca
  • pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou
  • vodičský preukaz B
  • počet rokov praxe: 2
Kontaktná osoba:
Mária Kuťková
e-mail: personalne@svecaspol.sk
tel: 037/783 2370, 0908 755 774

Zaslaním životopisu dávate súhlas, aby v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov boli Vaše údaje spracované a uchované v databáze spoločnosti ŠVEC a SPOL s.r.o. po dobu dvoch rokov.

Video-prezentácia spoločnosti ŠVEC a SPOL, s.r.o.

Laserové rezacie zariadenie Fiber 5030

Polo-automatické ohýbacie centrum Panel Bender

CNC 5-osé obrábanie veľkých dielov