Úvod> Kariéra> Kariéra> Montážny pracovník - práca vo výrobnej hale

Montážny pracovník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • kompletizácia dielov v súlade s technickou dokumentáciou pre mostové žeriavy
  • kontrola funkčnosti dielov
Miesto výkonu práce:  Nitra

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: HPP od 4,20 € €/hod.do 10,30 €/hod. + bonusy, odmeny a príplatky. SZČO od 6,50 €/hod. do 10 €/hod.

Zamestnanecké výhody, benefity
  • sme slovenská rodinná firma s 25-ročnou tradíciou
  • patríme k významným zamestnávateľom v Nitrianskom regióne
  • naše portfólio výroby je diverzifikované, čo nám poskytuje stabilitu na trhu
  • nedostatok práce a nútené dovolenky u nás nehrozia
  • hľadáme spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu
  • u nás si zarobíte na seba
  • svoju mzdu alebo faktúru máte vždy v termíne výplaty na účte
  • pracovné vzťahy na pracovisku sú u nás prioritou
  • stravovanie zamestnancov máme zabezpečené vo vlastnej jedálni
  • pre zamestnancov organizujeme zaujímavé spoločné podujatia
  • preplácanie nadčasov a čistenie pracovných odevov sú pre nás samozrejmosťou
  • dvojzmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní: posielať žiadosť a životopis, resp. kontaktovať telefonicky, predpokladaný termín ukončenia výberového konania 31.12.2018

Požiadavky na zamestnanca
  • vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • žeriavnícky preukaz výhodou
  • spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok
Kontaktná osoba:
Mária Kuťková
e-mail: personalne@svecaspol.sk
tel: 037/783 2370, 0908 755 774

Zaslaním životopisu dávate súhlas, aby v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov boli Vaše údaje spracované a uchované v databáze spoločnosti ŠVEC a SPOL s.r.o. po dobu dvoch rokov.