Úvod> Kariéra> Kariéra> Pracovník oddelenia nákupu

Pracovník oddelenia nákupu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zabezpečovanie materiálu pre výrobu
  • vyjednávanie s dodávateľmi
  • aktívne vyhľadávanie dodávateľov
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 €/mes. - v závislosti od odborných skúseností, praxe a výkonu

Zamestnanecké výhody, benefity
  • sme slovenská rodinná firma s 25-ročnou tradíciou
  • patríme k významným zamestnávateľom v Nitrianskom regióne
  • naše portfólio výroby je diverzifikované, čo nám poskytuje stabilitu na trhu
  • nedostatok práce a nútené dovolenky u nás nehrozia
  • hľadáme spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu
  • u nás si zarobíte na seba
  • svoju mzdu alebo faktúru máte vždy v termíne výplaty na účte
  • pracovné vzťahy na pracovisku sú u nás prioritou
  • stravovanie zamestnancov máme zabezpečené vo vlastnej jedálni
  • pre zamestnancov organizujeme zaujímavé spoločné podujatia
  • preplácanie nadčasov a čistenie pracovných odevov sú pre nás samozrejmosťou
  • dvojzmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní: posielať žiadosť a životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, predpokladaný termín ukončenia výberového konania 31.12.2018

Požiadavky na zamestnanca
  • vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • anglický jazyk pokročilý (C1)
  • hospodárska korešpondencia - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • vodičský preukaz skupiny B
  • 2 roky praxe
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • technické myslenie, chcieť prispôsobovať sa zmenám, orientácia na cieľ,
  • tímová práca, flexibilita, kreativita a iniciatíva
Kontaktná osoba:
Mária Kuťková
e-mail: personalne@svecaspol.sk
tel: 037/783 2370, 0908 755 774

Zaslaním životopisu dávate súhlas, aby v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov boli Vaše údaje spracované a uchované v databáze spoločnosti ŠVEC a SPOL s.r.o. po dobu dvoch rokov.