Úvod> Kariéra> Kariéra> Technológ výroby

Technológ výroby

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Vráble, Nitriansky kraj
plný pracovný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • spracováva technologické postupy pre výrobu /OKN/ pri zachovaní bezpečnostných predpisov a interných nariadení pre nové výrobky
  • spracováva podklady pre rozpis vstupných základných materiálov pre /OKN, infosystém/
  • navrhuje technológiu výroby a postup medzi strediskami s ohľadom na výrobné možnosti
  • zavádza a vykonáva technologický dozor pri zavádzaní nových výrobkov
  • zabezpečuje technologický dozor počas výroby jednotlivých zákaziek
  • doplňuje a vykonáva zmenové riadenie /materiál, postupy/ technologickej dokumentácie
  • vytvára, udržuje, archivuje databázu technologickej výkresovej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity
  • dlhodobé zamestnanie v slovenskej výrobnej spoločnosti
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • bohatý sociálny program, benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.4.2017

Požiadavky na zamestnanca
  • minimálne vzdelanie stredoškolské s maturitou so strojárskym zameraním
  • jazykové znalosti - anglický jazyk - začiatočník (A2)
  • počítačové znalosti - AutoCAD - základy, Microsoft Excel - pokročilý, CATIA - základy, Microsoft Word - pokročilý
  • vodičský preukaz B
  • pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
strojárske vzdelanie v oblasti tvárnenia kovov - výhodou
vzťah k strojárskej výrobe s technickým myslením - možnosť budúceho uplatnenia vo vývoji

Iné výhody
  • perspektívne a stabilné pracovné miesto
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • profesijný rast
  • finančné ohodnotenie závislé od vlastného výkonu
  • možnosť ubytovania
  • sociálny program - benefity

Kontaktná osoba:
Mária Kuťková
e-mail: personalne@svecaspol.sk
tel: 037/783 2370, 0908 755 774

Zaslaním životopisu dávate súhlas, aby v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov boli Vaše údaje spracované a uchované v databáze spoločnosti ŠVEC a SPOL s.r.o. po dobu dvoch rokov.

Kontakt

Personálne oddelenie

ŠVEC a SPOL s.r.o.
Staničná 502, 952 01 Vráble, Slovakia

tel.: +421 377 832 370
www.svecaspol.sk