Úvod> Novinky> Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Spoločnosť ŠVEC a SPOL s.r.o. vznikla 1.3.1993 ako súkromná spoločnosť. Od svojho vzniku prešla rozsiahlymi zmenami. Stala sa z nej spoločnosť orientovaná na zákazníka, ktorému sa snaží poskytovať komplexné služby a technológie zodpovedajúce tejto dobe.


Ponúka vývoj a dizajn v CAD/CAM systémoch. Výroba je vďaka CNC technológiám presná a rýchla. Certifikáty noriem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 3834 dávajú záruku stability procesov. A vďaka jej zamestnancom dokáže spoločnosť uspokojovať práve Vaše potreby.
Spoločnosť je rozdelená na 3 samostatné výrobné divízie: Divízia výroby lisovacích nástrojov (nástrojáreň), Divízia výroby komplexných zostáv z plechov a profilov a Divízia zvárania a opracovania. K spoločnosti partia i dve ďalšie sesterské firmy: Kovmech s.r.o. - lisovňa, zaoberajúca sa veľkosériovým lisovaním dielov a zostáv a Notus-Powersonic s.r.o. zameraná na vývoj a výrobu ultrazvukových čističiek a čistiacich liniek.
Spoločnosť je od roku 1998 členom Zväzu automobilového priemyslu (ZAP SR),od roku 2002 členom Slovenského centra produktivity (SLCP), od roku 2007 členom Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory (SOPK) a od roku 2008 je členom Automobilového klastra - západné Slovensko. 

Vyvíjame sa. Prispôsobujeme sa potrebám zákazníkov, orientujeme sa na našich zamestnancov a vzdelávame sa, aby sme mali nastavené optimálne systémy a procesy.  Aby sme tu boli pre Vás, tak ako aj doteraz. Pretože len v spojení s Vami má naša cesta, na ktorú sme sa vydali, význam.

Video-prezentácia spoločnosti ŠVEC a SPOL, s.r.o.

Laserové rezacie zariadenie Fiber 5030

Polo-automatické ohýbacie centrum Panel Bender

CNC 5-osé obrábanie veľkých dielov